| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 21.019 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Wegenbelasting | € 80 |
| Carrosserie | Bakwagen |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Kenteken | KL-EYN-1 |
| Datum eerste toelating | 2024-03-01 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 107 kW / 145 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 860 kg |
| Gewicht | 2.640 kg |
| Wielbasis | 433 cm |
| Lengte | 700 cm |
| Breedte | 215 cm |
| Hoogte | 322 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Emissieklasse | Euro 6 |
130PK Bakwagen Achterdeuren Citybox Airco APK 12-2026 Euro6 Meubelbak Koffer Airco
2.3DCI Bakwagen 145PK Airco Navi Cruisecontrol Laadklep + Zijdeur
2.3
2.3dCi | Bakwagen met Laadklep | LED | Carplay | Camera | Cruise
2.3 dCi 146pk Bakwagen 222cm Hoog Laadklep Fabrieksgarantie Euro6 Airco | Camera | Navigatie | LED
FWD 145 pk Low-Liner (20.5m3) 1190 kg Laadvermogen
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!