| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 10.852 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Carrosserie | Koel-vriestransport |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-82-NJH |
| Lengte/Hoogte | L2 H2 |
| Datum eerste toelating | 2024-10-31 |
| Kleur | Grijs metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 7.6 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.998 cc |
| Wielbasis | 359 cm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 360 Nm |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 14.1 seconden |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Model van | 2024-10-00 |
| Model tot | 2026-00-00 |
T35 2.3 dCi BAKWAGEN KOELWAGEN KOELAUTO DAG NACHT
135PK Koelwagen L3H2 Carrier Xarios 350 LED Airco Cruise Parkeersensoren Euro6 Koel Koeler Kühl Kühler Kühlwagen Kühlkasten Airco Cruise control
150PK Koelwagen L2H2 Thermo King V-200 MAX 230v Stekker LED Airco Cruise Parkeersensoren Euro6 Koel Koeler Kühl Kühler Kühlwagen Kühlkasten Airco Cruise control
2.3 dCi 135pk L3 H2 Koelwagen Vrieswagen -10 Graden (nieuwe ombouw)
2.3 dCi 135pk L3 H2 Koelwagen Vrieswagen -20 Graden Dag en Nacht (nieuwe ombouw)
2.3 dCi 135pk L3 H2 Koelwagen Vrieswagen -20 Graden Dag en Nacht (nieuwe ombouw)
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!