| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 48.054 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Wegenbelasting | € 64 |
| Carrosserie | Koel-vriestransport |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Kenteken | VNJ-18-D |
| Lengte/Hoogte | L3 H2 |
| Datum eerste toelating | 2021-12-08 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 99 kW / 135 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.299 cc |
| Laadvermogen | 1.356 kg |
| Gewicht | 2.144 kg |
| Wielbasis | 433 cm |
| Lengte | 620 cm |
| Breedte | 210 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
T35 2.3 dCi BAKWAGEN KOELWAGEN KOELAUTO DAG NACHT
150PK Koelwagen L2H2 Thermo King V-200 MAX 230v Stekker LED Airco Cruise Parkeersensoren Euro6 Koel Koeler Kühl Kühler Kühlwagen Kühlkasten Airco Cruise control
2.3 dCi 135pk L3 H2 Koelwagen Vrieswagen -10 Graden (nieuwe ombouw)
2.3 dCi 135pk L3 H2 Koelwagen Vrieswagen -20 Graden Dag en Nacht (nieuwe ombouw)
2.3 dCi 135pk L3 H2 Koelwagen Vrieswagen -20 Graden Dag en Nacht (nieuwe ombouw)
2.0 dCi 130pk L3 H2 Koelwagen
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!