| Bouwjaar | 2026 |
|---|---|
| Tellerstand |
17
km
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 18 % |
| Wegenbelasting | € 115 – € 126 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | KGS-28-T |
| Datum eerste toelating | 2026-04-28 |
| Datum deel 1a | 2026-04-28 |
| Kleur | SPACE |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Bio-Attributed MicroTech (RN00) |
| Bekleding interieur | Stof |
| Vermogen | 220 kW / 299 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 570 kg |
| Gewicht | 2.380 kg |
| Wielbasis | 299 cm |
| Lengte | 490 cm |
| Breedte | 197 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.950 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Koppel | 490 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 7.8 seconden |
| Actieradius | 706 km |
| Actieradius elektrisch | 706 km |
| Model van | 2021-00-00 |
Long range Dual motor 111 kWh 360° 22Inch B&W 1Eig Luchtver. Pano.dak
Long Range Dual Motor AWD 111 kWh
Long range Single motor Pilot Plus 111 kWh
Long range Single motor 111 kWh
Long Range Dual Motor AWD 111 kWh Performance
Long range Dual motor Performance
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!