| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Tellerstand |
33.782
km
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 17 % |
| Wegenbelasting | € 128 – € 140 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | HDJ-06-B |
| Datum eerste toelating | 2025-02-06 |
| Datum deel 1a | 2025-02-06 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Zwart metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 360 kW / 489 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 490 kg |
| Gewicht | 2.560 kg |
| Wielbasis | 299 cm |
| Lengte | 490 cm |
| Breedte | 197 cm |
| Hoogte | 161 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.050 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.200 kg |
| Koppel | 840 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 5 seconden |
| Actieradius | 591 km |
| Actieradius elektrisch | 591 km |
| Model van | 2024-01-00 |
| Model tot | 2026-00-00 |
Long Range Dual Motor AWD 111 kWh
Long range Single motor Pilot Plus 111 kWh
Long range Single motor 111 kWh
Long range Single motor 111 kWh
Long Range Dual Motor AWD 111 kWh Performance
Long range Dual motor Performance
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!