| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand |
152.000
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Wegenbelasting | € 40 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Kenteken | VBZ-44-T |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Datum eerste toelating | 2019-09-27 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 55 kW / 75 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.560 cc |
| Laadvermogen | 1.055 kg |
| Gewicht | 1.295 kg |
| Wielbasis | 279 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.350 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 690 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
1.5 BLEUHDI 56KW 76PK EURO 6 AIRCO/ CRUISE CONTROL/ SCHUIFDEUR/ 100% DEALERONDERHOUDEN
1.5 BLEUHDI 56KW 76PK EURO 6 AIRCO/ CRUISE CONTROL/ SCHUIFDEUR/ 100% DEALERONDERHOUDEN
1.5 BlueHDI L2 Navi Airco 102 PK Cam euro 6
1.5 BlueHDI PRO l NAVI l CAMERA l PDC l DEALER ONDERHOUDEN
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!