| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 70.632 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Onderhoudsboekjes | Niet beschikbaar |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-48-PBK |
| Cabinelengte | Dubbele cabine |
| Lengte/Hoogte | L3 H1 |
| Datum eerste toelating | 2023-11-30 |
| Datum deel 1a | 2023-11-30 |
| Kleur | Zilver |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 7.4 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 107 kW / 145 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.997 cc |
| Laadvermogen | 1.395 kg |
| Gewicht | 1.635 kg |
| Wielbasis | 328 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.030 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 340 Nm |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 12.6 seconden |
| Tankinhoud | 69 liter |
| Model van | 2022-10-00 |
| Model tot | 2024-02-00 |
1.6BlueHDI L1H1 Airco Cruisecontrol Trekhaak EURO 6
1.5 BlueHDI 102pk L3 Premium Airco/CarPlay/Camera 06-2022
226C 1.6 BlueHDI 95 Premium L1H1 / rijklaar € 10.950 ex btw / lease vanaf € 295
Bestel 231L 2.0 BlueHDI 120 DC Pro
1.5 BlueHDI 116pk L1H1 Inrichting Euro6 Airco | Cruisecontrol | Parkeersensoren
2.0 BlueHDI 122PK Automaat 2x Schuifdeur EURO 6
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!