| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand | 87.605 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| APK geldig tot | 14-06-2022 |
| Wegenbelasting | € 58 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-60-NZV |
| Lengte/Hoogte | L2 H2 |
| Datum eerste toelating | 2019-06-14 |
| Datum deel 1a | 2026-02-17 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Verbruik gemiddeld | 6.2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.997 cc |
| Laadvermogen | 1.600 kg |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Gewicht | 1.900 kg |
| Wielbasis | 345 cm |
| Lengte | 554 cm |
| Breedte | 205 cm |
| Hoogte | 252 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 340 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 159 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 148 km/u |
| Tankinhoud | 90 liter |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Model van | 2016-07 |
| Model tot | 2019-07 |
330 2.2 HDI 130pk L1H1 Airco
330 2.2 HDI L2H1 XT *MARGE* 3-ZITS +
2.2BlueHDi 120pk L2/H2 Euro 6!
330 2.0 111Pk BlueHDI L2H1 Premium / Cruise / Airco / IMPERIAAL / Trekhaak / Apk t/m 28-09-2026
330 2.0 BlueHDI L2H1 Premium
2.2 BlueHDi 165 L4H3
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!