| Bouwjaar | 2014 |
|---|---|
| Tellerstand |
165.447
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 25 % |
| Onderhoudsboekjes | Niet beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 54 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VH-602-S |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L1 H1 |
| Datum eerste toelating | 2014-04-04 |
| Datum deel 1a | 2014-04-04 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Skai |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 7.4 |
| Verbruik stad | 9.2 |
| Verbruik snelweg | 6.3 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.198 cc |
| Laadvermogen | 1.165 kg |
| Gewicht | 1.835 kg |
| Wielbasis | 300 cm |
| Lengte | 496 cm |
| Breedte | 205 cm |
| Hoogte | 225 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.000 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 320 Nm |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| CO2-uitstoot | 195 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 155 km/u |
| Tankinhoud | 90 liter |
| Model van | 2011-09-00 |
| Model tot | 2014-07-00 |
330 2.2 HDI L2H1 XT *MARGE* 3-ZITS +
2.2BlueHDi 120pk L2/H2 Euro 6!
330 2.0 111Pk BlueHDI L2H1 Premium / Cruise / Airco / IMPERIAAL / Trekhaak / Apk t/m 28-09-2026
330 2.0 BlueHDI L2H1 Premium
2.2 BlueHDi L3/H2 GRIJS 165PK LED IMPERIAAL NAVI AIRCO CRUISE CONTROL PDC LEASE V/A € 98,- pm INRUIL MOG
2.2 BlueHDi 165 L4H3
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!