| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand | 138.322 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 64 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Datum eerste toelating | 2020-08-31 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Antraciet |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 9.4 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 121 kW / 165 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.179 cc |
| Laadvermogen | 1.400 kg |
| Gewicht | 2.100 kg |
| Wielbasis | 403 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/u |
330 2.2 HDI 130pk L1H1 Airco
333 2.2 HDI L2H2 XR 6 Persoons
330 2.2 HDI L2H1 XT *MARGE* 3-ZITS +
330 2.0 111Pk BlueHDI L2H1 Premium / Cruise / Airco / IMPERIAAL / Trekhaak / Apk t/m 28-09-2026
330 2.0 BlueHDI L2H1 Premium
2.2 BlueHDi 165 L4H3
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!