| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 11.750 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 58 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Datum eerste toelating | 2024-11-25 |
| Kleur | Grijs metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 8.6 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 132 kW / 180 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.184 cc |
| Laadvermogen | 1.590 kg |
| Gewicht | 1.910 kg |
| Wielbasis | 404 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/u |
330 2.2 HDI L2H1 XT *MARGE* 3-ZITS +
2.2BlueHDi 120pk L2/H2 Euro 6!
330 2.0 111Pk BlueHDI L2H1 Premium / Cruise / Airco / IMPERIAAL / Trekhaak / Apk t/m 28-09-2026
330 2.0 BlueHDI L2H1 Premium
140PK L2H2 Airco Cruise Parkeersensoren Euro6 L2 Airco Cruise control
2.2 BlueHDi 165 L4H3
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!