| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 49.549 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Lengte/Hoogte | L2 H2 |
| Datum eerste toelating | 2024-02-27 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 103 kW / 140 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.179 cc |
| Gewicht | |
| Wielbasis | 345 cm |
| Lengte | 548 cm |
| Breedte | 204 cm |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
330 2.2 HDI L2H1 XT *MARGE* 3-ZITS +
2.2BlueHDi 120pk L2/H2 Euro 6!
330 2.0 111Pk BlueHDI L2H1 Premium / Cruise / Airco / IMPERIAAL / Trekhaak / Apk t/m 28-09-2026
330 2.0 BlueHDI L2H1 Premium
2.2 BlueHDi 165 L4H3
2.2 BlueHDI 140Pk L4H2 Airco Navi PDC Cruise control Achteruitrijcamera
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!