| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 122.349 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 75 – € 82 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | P-314-BV |
| Datum eerste toelating | 2021-05-17 |
| Datum deel 1a | 2022-05-30 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | - |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 5.1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.199 cc |
| Laadvermogen | 736 kg |
| Gewicht | 1.404 kg |
| Wielbasis | 284 cm |
| Lengte | 464 cm |
| Breedte | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.140 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.100 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 230 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 144 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 188 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9.9 seconden |
| Tankinhoud | 53 liter |
| Model van | 2021-00-00 |
| Model tot | 2024-00-00 |
1.2 PureTech Blue Lease Premium 7P| NAVI | CAMERA | PDC | LEDER | CRUISE | KEYLESS |
7-Pers 1.2 131pk Automaat Carplay 360°Cam Cruise Voll.Onderhouden!
1.2 PureTech Allure | Camera | Navigatie | Cruise control | Apple Carplay
T131pk Premium 7-Pers. Apple Android Mirrorlink 1/2 leer Prox.-Keyless Navi Ecc Memory Apple Carplay Android Auto Cruise Control DAB+ Pdc Allure
1.2 GT-LINE PURE TECH BLEU 7PERS
1.2 PureTech Sport 7 Persoons
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!