| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 39.326 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 84 – € 92 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | JJR-72-K |
| Datum eerste toelating | 2024-05-31 |
| Kleur | BLACK PEARL |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Half leder stof |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 107 kW / 145 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.199 cc |
| Laadvermogen | 597 kg |
| Gewicht | 1.453 kg |
| Wielbasis | 268 cm |
| Lengte | 445 cm |
| Breedte | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.050 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.250 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 230 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 126 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 10 seconden |
| Tankinhoud | 53 liter |
| Model van | 2021-00-00 |
| Model tot | 2024-00-00 |
GT Line | Volleder | Navi | Camera | Virtual | Leder | Pano | Full-Option!
1.2 PREMIUM
1.2 *130PK*CARPLAY*ECC*CRUISE*NAVI*CAMERA*
1.6 HYbrid 225 Allure | LED | Half leder | Camera | Cruise control
1.6 HYbrid 225 Allure Pack Business
1.2 Puretech 130pk Automaat GT Line
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!