| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand |
87.649
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 66 – € 72 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | J-630-ZX |
| Datum eerste toelating | 2020-11-24 |
| Datum deel 1a | 2020-11-24 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Stof meco mistral zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5 |
| Verbruik stad | 6 |
| Verbruik snelweg | 4.3 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.199 cc |
| Laadvermogen | 625 kg |
| Gewicht | 1.295 kg |
| Wielbasis | 268 cm |
| Lengte | 445 cm |
| Breedte | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.920 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 690 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 230 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 145 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 188 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9.5 seconden |
| Tankinhoud | 53 liter |
| Model van | 2016-00-00 |
| Model tot | 2021-00-00 |
GT Line | Volleder | Navi | Camera | Virtual | Leder | Pano | Full-Option!
1.2 PREMIUM
1.6 HYbrid 225 Allure | LED | Half leder | Camera | Cruise control
1.2 PureTech Premium Automaat Trekhaak Cruise Climate Digitaal Dashboard Led 360 Camera Carplay Riem is vervangen
Hybrid 225 Allure Sport
1.2 GT | Memory | Massage | Focal | ACC | Virt
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!