| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 23.483 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 16 % |
| Wegenbelasting | € 55 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-04-LFS |
| Lengte/Hoogte | L1 H1 |
| Datum eerste toelating | 2022-06-28 |
| Datum deel 1a | 2022-06-28 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 1.029 kg |
| Gewicht | 1.801 kg |
| Wielbasis | 293 cm |
| Lengte | 461 cm |
| Breedte | 192 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.830 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Koppel | 260 Nm |
| Topsnelheid | 130 km/u |
| Actieradius | 231 km |
| Actieradius elektrisch | 231 km |
| Model van | 2020-00-00 |
/ Citroen e-Jumpy L2 50 kWh SNELLADER Airco Navi DAB+ Achteruitrijcamera PDC
L2 Edition 75 kWh 3-Pers
L2H1 Edition 75 kWh Lat om Lat Airco Cruise Navi Carplay Camera
Electric L2 75 kWh
Electric L3 75 kWh
L3H1 Edition 75 kWh
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!