| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Tellerstand | 604 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 17 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 61 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-40-LJS |
| Datum eerste toelating | 2025-02-28 |
| Datum deel 1a | 2025-02-28 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Nieuw |
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 1.026 kg |
| Gewicht | 2.027 kg |
| Wielbasis | 328 cm |
| Lengte | 498 cm |
| Breedte | 192 cm |
| Hoogte | 196 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.053 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Koppel | 270 Nm |
| Topsnelheid | 130 km/u |
| Actieradius | 332 km |
| Actieradius elektrisch | 332 km |
| Model van | 2023-11-00 |
| Model tot | 2026-00-00 |
L2 Edition 75 kWh 3-Pers
L2H1 Edition 75 kWh Lat om Lat Airco Cruise Navi Carplay Camera
Electric L2 75 kWh
L3H1 Edition 75 kWh
Electric L3 75 kWh glasresteel glasauto
Electric L2 75 kWh 136pk
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!