| Bouwjaar | 2026 |
|---|---|
| Tellerstand | 1 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 18 % |
| Wegenbelasting | € 64 |
| Carrosserie | Koel-vriestransport |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Antraciet |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Nieuw |
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 926 kg |
| Gewicht | 2.095 kg |
| Wielbasis | 328 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.021 kg |
| Koppel | 270 Nm |
| Topsnelheid | 130 km/u |
| Actieradius | 351 km |
| Actieradius elektrisch | 351 km |
| Model van | 2023-00-00 |
1.3 CDTi L2 H1 Sport Koelwagen
1.6 CDTI L2 H1 Koelwagen Marge BTW Vrij
1.5 CDTI 120pk L2H1 Edition Koelwagen 12V + 230V Nachtstekker 05-2020
2.2 BlueHdi L2 H2 Koelwagen Airco
Elektrisch 50kWh 230km WLTP L3H1 Automaat Airco Cruise CarPlay L3 Airco Cruise control
L1H1 Edition 50 kWh
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!