| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 125.435 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Onderhoudsboekjes | Niet beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 58 |
| Carrosserie | Koel-vriestransport |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | X-87-692 |
| Lengte/Hoogte | L2 H2 |
| Datum eerste toelating | 2023-12-14 |
| Datum deel 1a | 2023-12-14 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 9.6 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 99 kW / 135 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.299 cc |
| Wielbasis | 368 cm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 360 Nm |
| Topsnelheid | 150 km/u |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Model van | 2019-06-00 |
| Model tot | 2021-08-00 |
1.3 CDTi L2 H1 Sport Koelwagen
1.6 CDTI L2 H1 Koelwagen Marge BTW Vrij
1.5 CDTI 120pk L2H1 Edition Koelwagen 12V + 230V Nachtstekker 05-2020
Electric L2 75 kWh 136pk
2.3 CDTI CAMERA IMPERiAAL SCHADE ACHTERDEUREN AIRCO CRUISE CONTR TREKHAAK IMPERIAAL TOP AUTO RIJDBAAR
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!