| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand |
88.616
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 54 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VGG-94-B |
| Cabinelengte | Dubbele cabine |
| Lengte/Hoogte | L3 H1 |
| Datum eerste toelating | 2020-06-25 |
| Datum deel 1a | 2020-06-25 |
| Kleur | G7o :noir perla negra m2 |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Skai |
| Verbruik gemiddeld | 5.7 |
| Verbruik stad | 6.3 |
| Verbruik snelweg | 5.4 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 130 kW / 177 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.997 cc |
| Laadvermogen | 1.173 kg |
| Aantal versnellingen | 8 |
| Gewicht | 1.782 kg |
| Wielbasis | 328 cm |
| Lengte | 531 cm |
| Breedte | 192 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.955 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 400 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 150 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 192 km/u |
| Model van | 2019-00-00 |
| Model tot | 2023-00-00 |
1.6
2.5 CDTI L2H1 146PK - N.A.P. Airco, Navi, Trekhaak.
1.5CDTI 120pk L2/H1 2X Schuifdeur Euro 6!
1.6 CDTI L2H1 Edit.*NAVI*CAM*CRUISE*A/C*TEL*3-PERS
1.6 CDTI L2 Sport EcoFlex 125PK E6
1.5 CDTI L3H1 LANG IMPERIAAL
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!