| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand |
232.360
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Wegenbelasting | € 52 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 1 |
| Kenteken | V-903-JL |
| Datum eerste toelating | 2017-10-01 |
| Kleur | Zilver |
| Laksoort | Basis |
| Aantal sleutels | 1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 70 kW / 95 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 1.100 kg |
| Gewicht | 1.700 kg |
| Wielbasis | 310 cm |
| Lengte | 505 cm |
| Breedte | 190 cm |
| Hoogte | 205 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.800 kg |
| Emissieklasse | Euro 6 |
2.5 CDTI L2H1 146PK - N.A.P. Airco, Navi, Trekhaak.
1.6 141Pk CDTI L1H1 Edition EcoFlex / Cruise / Navi / IMPERIAAL / Trekhaak
1.5CDTI 120pk L2/H1 2X Schuifdeur Euro 6!
1.6 CDTI L2H1 Edit.*NAVI*CAM*CRUISE*A/C*TEL*3-PERS
1.6 CDTI L2 Sport EcoFlex 125PK E6
1.5 CDTI L3H1 LANG IMPERIAAL
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!