| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 106.775 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Wegenbelasting | € 52 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal deuren | 5 |
| Datum eerste toelating | 2023-01-01 |
| Datum deel 1a | 2023-12-01 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Verbruik gemiddeld | 6.6 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 88 kW / 120 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.499 cc |
| Laadvermogen | 915 kg |
| Gewicht | 1.731 kg |
| Wielbasis | 328 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.646 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 14.3 seconden |
1.6
1.6 141Pk CDTI L1H1 Edition EcoFlex / Cruise / Navi / IMPERIAAL / Trekhaak
1.5CDTI 120pk L2/H1 2X Schuifdeur Euro 6!
1.6 CDTI Navigator-Edition
1.5 CDTI L3-H1 Edition -NAVI-AIRCO-CAM-PDC-
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!