| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand |
150.070
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 82 |
| Carrosserie | Open laadbak met kraan |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Kenteken | VBN-28-L |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L3 H1 |
| Datum eerste toelating | 2019-08-05 |
| Datum deel 1a | 2019-08-05 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 7.4 |
| Verbruik stad | 7.9 |
| Verbruik snelweg | 7.1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 107 kW / 145 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.299 cc |
| Laadvermogen | 685 kg |
| Gewicht | 2.815 kg |
| Wielbasis | 433 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 360 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 192 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 152 km/u |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Model van | 2016-03-00 |
| Model tot | 2019-10-00 |
2.3 CDTI BiTurbo L2 Openlaadbak
2.3
145PK Kraanwagen Hiab T-CLX 023-3 Dubbel Cabine 3,5t Trekhaak Dubbellucht Airco Cruise Imperiaal Euro6 Kraan Crane Kranwagen Pickup Pritsche Open Box Trekhaak Cruise control
2.3 CDTI Meubelbak
L2H2 | 131 PK | Cruise | Navi | Imperiaal | Climatronic
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!