| Bouwjaar | 2015 |
|---|---|
| Tellerstand | 244.360 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 70 |
| Carrosserie | Bakwagen |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Kenteken | VR-630-B |
| Datum eerste toelating | 2015-07-30 |
| Datum deel 1a | 2015-07-30 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 81 kW / 110 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.298 cc |
| Laadvermogen | 500 kg |
| Gewicht | 2.270 kg |
| Wielbasis | 433 cm |
| Breedte | 220 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.770 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| CO2-uitstoot | 226 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 139 km/u |
140PK Bakwagen+Laadlift | Dakspoiler | 1046KG Laden
2.2D 140pk Bakwagen met laadklep 1.060kg laadvermogen 08-2023
2.2HDI 140PK Bakwagen+Laadklep
**2.3 CDTI BiTurbo | Bakwagen met Laadklep | Euro 6 | 146 PK | Cruise | Airco | Navigatie**
2.2HDi Bakwagen+Laadklep
140PK Bakwagen | Laadlift | Dakspoiler
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!