-
- Aanbod
- Opel
- Grandland X
- Opel Grandland X
| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand |
169.188
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 135 – € 141 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | ZH-157-D |
| Datum eerste toelating | 2019-05-31 |
| Datum deel 1a | 2019-05-31 |
| Kleur | Blauw metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Verbruik gemiddeld | 4.2 |
| Verbruik stad | 4.7 |
| Verbruik snelweg | 3.9 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.499 cc |
| Wielbasis | 268 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd | 715 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | D |
| CO2-uitstoot | 111 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 11.3 seconden |
| Tankinhoud | 53 liter |
| Model van | 2019-01-01 |
| Model tot | 2021-05-31 |
1.2 Turbo Business Executive | Origineel NL | Trekhaak | Carplay | PDC | Camera | Navigatie | Lane Assist |
T131PK Trekh. Navi Apple Carplay Android 1/2 Leer AGR-Stoel Cruise Control Pdc ECC Ergocomfort Stoel Business Executive
1.2 Turbo Business Executive| Full-Led | Apple/Android | Cruise | Climate | Stoelverw. | Navi |
1.2 Turbo Sport
1.2 Turbo Ultimate | Keyless | Cruise | 360 Camera
1.2 Turbo Ultimate
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!