-
- Aanbod
- Opel
- Grandland X
- Opel Grandland X
| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand | 88.199 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 57 – € 63 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | K-947-VF |
| Datum eerste toelating | 2017-10-17 |
| Datum deel 1a | 2021-03-10 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Leder |
| Verbruik gemiddeld | 5.4 |
| Verbruik stad | 6.4 |
| Verbruik snelweg | 4.9 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.199 cc |
| Laadvermogen | 680 kg |
| Gewicht | 1.250 kg |
| Wielbasis | 268 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.930 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.350 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 124 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 188 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 11.1 seconden |
1.2 Turbo Business Executive | Origineel NL | Trekhaak | Carplay | PDC | Camera | Navigatie | Lane Assist |
T131PK Trekh. Navi Apple Carplay Android 1/2 Leer AGR-Stoel Cruise Control Pdc ECC Ergocomfort Stoel Business Executive
1.2 Turbo Business Executive| Full-Led | Apple/Android | Cruise | Climate | Stoelverw. | Navi |
1.2 Turbo Sport
1.2 Turbo Ultimate
1.2 Turbo Ultimate Elec.Achterklep CarPlay 1e Eigenaar 57.000km
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!