| Bouwjaar | 2026 |
|---|---|
| Tellerstand | 15 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 18 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 70 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Kenteken | V-96-PGJ |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H2 |
| Datum eerste toelating | 2026-03-30 |
| Datum deel 1a | 2026-03-30 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | black |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Nieuw |
| Vermogen | 105 kW / 143 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 1.222 kg |
| Gewicht | 2.278 kg |
| Wielbasis | 359 cm |
| Lengte | 568 cm |
| Breedte | 246 cm |
| Hoogte | 249 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Aantal cilinders | 1 |
| Koppel | 300 Nm |
| Topsnelheid | 120 km/u |
| Actieradius | 408 km |
| Actieradius elektrisch | 408 km |
| Model van | 2024-11-00 |
| Model tot | 2026-00-00 |
135PK L3H2 Maxi | Fabrieksgarantie 2-2028
3.5T 130PK N-Connecta L2H2 BPM VRIJ!!
2.3 dCi 150pk L3 H2 N-Connecta
Interstar-e L2H2 Limited 87 kWh + premium betimmering
| Camera | Navi | Stoel/Stuurverw | Cruise | Airco | Business
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!