-
- Aanbod
- MINI
- Countryman
- MINI Countryman
| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Tellerstand | 118.601 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 72 – € 80 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | K-828-TB |
| Datum eerste toelating | 2018-05-14 |
| Datum deel 1a | 2021-03-04 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.2 |
| Verbruik stad | 7.6 |
| Verbruik snelweg | 5.4 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 141 kW / 192 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.998 cc |
| Laadvermogen | 615 kg |
| Gewicht | 1.435 kg |
| Wielbasis | 267 cm |
| Lengte | 430 cm |
| Breedte | 182 cm |
| Hoogte | 156 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.050 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 745 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 280 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | D |
| CO2-uitstoot | 141 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 225 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 7.4 seconden |
| Tankinhoud | 51 liter |
| Model van | 2017-01-00 |
| Model tot | 2018-06-00 |
Mini 1.6 Cooper Pepper
Mini 1.5 Cooper
Mini 1.6 Knockout Black-Edition Climate/Xenon/Park.sens/17'LMV
Mini 1.5 136 PK Aut. Cooper Chili Pano-dak/Leder/Carplay/18'LMV
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!