| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 22.540 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Datum eerste toelating | 2024-07-05 |
| Datum deel 1a | 2026-04-16 |
| Kleur | Zwart metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Wielbasis | 271 cm |
|---|---|
| Max. trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 500 kg |
| Koppel | 250 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 166 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 7.9 seconden |
| Actieradius | 425 km |
| Actieradius elektrisch | 425 km |
| Model van | 2022-11-00 |
| Model tot | 2026-04-00 |
Electric 51kWh LFP Accu SOH 92% Adap.Cruise Apple Carplay Android Auto Pdc Ecc Rijstrooksensor
Electric Comfort 64 kWh
Electric Comfort 64 kWh
Electric Comfort 64 kWh
Electric Comfort 64 kWh
Electric Luxury 64 kWh 204 PK
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!