-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Vito
- Mercedes-Benz Vito
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 12.697 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 258 – € 271 |
| Carrosserie | Personenbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 8 |
| Aantal deuren | 4 |
| Lengte/Hoogte | L3 H1 |
| Datum eerste toelating | 2022-11-01 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 7.4 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 174 kW / 237 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.950 cc |
| Laadvermogen | 900 kg |
| Gewicht | 2.200 kg |
| Wielbasis | 343 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.100 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 550 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 193 gram per kilometer |
| Tankinhoud | 70 liter |
| Model van | 2014-00-00 |
Tourer 109 CDI Base Lang
Tourer 116 BlueTEC Pro Lang
Tourer 116 BlueTEC Pro Lang
Tourer 114 BlueTEC Pro Extra Lang|9P|EXCL BTW
Tourer 114 CDI Automaat L3 Extra Lang 9 zits
Tourer 109 BlueTEC Tourer 8-persoons Personenbus L3H1 Euro6 Airco
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!