-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Vito
- Mercedes-Benz Vito
| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 226 – € 238 |
| Carrosserie | Personenbus |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 9 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | SV-782-H |
| Datum eerste toelating | 2016-06-17 |
| Datum deel 1a | 2018-06-23 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.143 cc |
| Laadvermogen | 1.140 kg |
| Gewicht | 1.910 kg |
| Wielbasis | 343 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.050 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 158 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 184 mi/u |
Tourer 109 CDI Base Lang
Tourer 116 BlueTEC Pro Lang
Tourer 116 BlueTEC Pro Lang
Tourer 114 BlueTEC Pro Extra Lang|9P|EXCL BTW
Tourer 109 BlueTEC Tourer 8-persoons Personenbus L3H1 Euro6 Airco
Tourer 116 CDI Pro Lang 8-persoons
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!