-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Vito
- Mercedes-Benz Vito
| Bouwjaar | 2015 |
|---|---|
| Tellerstand |
167.634
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 25 % |
| APK geldig tot | 06-10-2022 |
| APK bij aflevering | ja |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 43 |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | VR-069-S |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2015-10-06 |
| Datum deel 1a | 2015-10-06 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.3 |
| Verbruik stad | 7.8 |
| Verbruik snelweg | 5.4 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.598 cc |
| Laadvermogen | 1.015 kg |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Gewicht | 1.785 kg |
| Wielbasis | 320 cm |
| Lengte | 514 cm |
| Breedte | 193 cm |
| Hoogte | 197 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.800 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 270 Nm |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| CO2-uitstoot | 166 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 169 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 14.4 seconden |
| Tankinhoud | 72 liter |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Model van | 2014-12 |
| Model tot | 2016-08 |
Tourer 116 BlueTEC Pro Lang
114 CDI 140PK, L2, Automaat, Airco
116 Automaat Personenvervoer 9-Persoons L3H1 Trekhaak Navi Airco Cruise Camera Parkeersensoren v+a Euro6 TV Taxi Passenger Transport L3 Euro6 Airco Trekhaak Cruise control
114 CDI Lang
Tourer 116 CDI Pro Lang 8-persoons
116CDI 9G-Tronic Automaat XXL Dubbele Cabine | Led | Navigatie
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!