-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Vito
- Mercedes-Benz Vito
| Bouwjaar | 2006 |
|---|---|
| Tellerstand |
261.000
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| APK geldig tot | 30-07-2023 |
| Wegenbelasting | € 51 |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Kenteken | 24-BZ-LL |
| Datum eerste toelating | 2006-07-20 |
| Kleur | Overig |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 150 kW / 204 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.987 cc |
| Laadvermogen | 865 kg |
| Gewicht | 1.905 kg |
| Wielbasis | 320 cm |
| Breedte | 191 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.770 kg |
| Aantal cilinders | 6 |
| Emissieklasse | Euro 4 |
Tourer 116 BlueTEC Pro Lang
114 CDI 140PK, L2, Automaat, Airco
116 Automaat Personenvervoer 9-Persoons L3H1 Trekhaak Navi Airco Cruise Camera Parkeersensoren v+a Euro6 TV Taxi Passenger Transport L3 Euro6 Airco Trekhaak Cruise control
114 CDI Lang
Tourer 116 CDI Pro Lang 8-persoons
116CDI 9G-Tronic Automaat XXL Dubbele Cabine | Led | Navigatie
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!