-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Vito
- Mercedes-Benz Vito
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand |
8.567
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| APK geldig tot | 15-01-2024 |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 48 |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 6 |
| Kenteken | VJD-10-N |
| Cabinelengte | Dubbele cabine |
| Lengte/Hoogte | L3 H1 |
| Datum eerste toelating | 2021-01-15 |
| Datum deel 1a | 2021-01-15 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Soort sleutel | Sleutel |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.1 |
| Verbruik stad | 6.6 |
| Verbruik snelweg | 5.7 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 140 kW / 190 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.950 cc |
| Laadvermogen | 770 kg |
| Aantal versnellingen | 9 |
| Gewicht | 2.030 kg |
| Wielbasis | 343 cm |
| Lengte | 537 cm |
| Breedte | 193 cm |
| Hoogte | 199 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.800 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 440 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 159 gram per kilometer |
| Tankinhoud | 70 liter |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Model van | 2020-07 |
| Model tot | 2022 |
Tourer 116 BlueTEC Pro Lang
114 CDI 140PK, L2, Automaat, Airco
116 Automaat Personenvervoer 9-Persoons L3H1 Trekhaak Navi Airco Cruise Camera Parkeersensoren v+a Euro6 TV Taxi Passenger Transport L3 Euro6 Airco Trekhaak Cruise control
114 CDI Lang
Tourer 116 CDI Pro Lang 8-persoons
116CDI 9G-Tronic Automaat XXL Dubbele Cabine | Led | Navigatie
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!