-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Vito
- Mercedes-Benz Vito
| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 45.878 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Niet beschikbaar |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal deuren | 6 |
| Kenteken | V-07-PDP |
| Cabinelengte | Dubbele cabine |
| Lengte/Hoogte | L3 H1 |
| Datum eerste toelating | 2024-09-27 |
| Kleur | Grijs metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.9 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 121 kW / 165 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.950 cc |
| Wielbasis | 343 cm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 380 Nm |
| Tankinhoud | 70 liter |
| Model van | 2024-03-00 |
| Model tot | 2026-00-00 |
111 CDI Lang Navigatie Trekhaak Lichtmetaal Camera Striping Betimmering Sidebars
114 CDI Lang Automaat|Navi|Cruise
116 CDI Lang / Trekhaak / Airco / Parkeersensoren / Cruise control / 3 Zits / Achterdeuren
116 CDI 164pk L3H1 Euro6 Airco | Camera | Apple Carplay | Cruisecontrol | Bumper in de kleur
116 CDI 4X4 L2 AMG EDITION! AUT. LED, TREKHAAK, 360 CAMERA, DIGITAAL COCKPIT, NAVI, CRUISE, CLIMA, STOELVERWARMING
114 CDI Lang
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!