-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Vito
- Mercedes-Benz Vito
| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand |
97.604
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 61 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | V-544-ZK |
| Datum eerste toelating | 2019-05-22 |
| Datum deel 1a | 2019-05-22 |
| Kleur | Rood |
| Laksoort | Metallic |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.4 |
| Verbruik stad | 8.2 |
| Verbruik snelweg | 5.3 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.143 cc |
| Laadvermogen | 826 kg |
| Gewicht | 1.974 kg |
| Wielbasis | 343 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.800 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 164 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 184 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 12.8 seconden |
114 CDI LANG AIRCO TREKHAAK EURO 6
CDI Lang NAVIGATIE TREKHAAK
114 CDI 140PK, L2, Automaat, Airco
119 CDI DC Aut. 4 Matic
114 CDI Lang | Trekhaak 2500kg | Carplay |
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!