-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Vito
- Mercedes-Benz Vito
| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Tellerstand | 167.997 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 25 % |
| Wegenbelasting | € 64 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | VT-436-J |
| Datum eerste toelating | 2016-02-17 |
| Datum deel 1a | 2016-02-17 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Flint Grau Metallic (grijs metallic) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Antraciet |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Soort sleutel | Sleutel |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6 |
| Verbruik stad | 6.9 |
| Verbruik snelweg | 5.5 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.143 cc |
| Laadvermogen | 705 kg |
| Gewicht | 2.095 kg |
| Wielbasis | 320 cm |
| Lengte | 514 cm |
| Breedte | 193 cm |
| Hoogte | 197 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.800 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 330 Nm |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| CO2-uitstoot | 158 gram per kilometer |
| Tankinhoud | 72 liter |
| Model van | 2015-05-00 |
| Model tot | 2016-08-00 |
110 CDI Lang
114CDI Automaat Euro 6!
111 CDI Lang DC Comfort EX.BTW
114 CDI AUTOMAAT L3 KOELWAGEN Extra Lang & Airco
116 CDI Lang Prestige Plus Aut-
110
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!