-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- V-Klasse
- Mercedes-Benz V-Klasse
| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 40.052 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 73 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | V-61-NZL |
| Cabinelengte | Dubbele cabine |
| Lengte/Hoogte | L3 H1 |
| Datum eerste toelating | 2024-04-24 |
| Datum deel 1a | 2026-02-11 |
| Kleur | Zwart metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 7.7 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 140 kW / 190 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.950 cc |
| Laadvermogen | 740 kg |
| Gewicht | 2.360 kg |
| Wielbasis | 343 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.100 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 440 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 204 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 204 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9.1 seconden |
| Tankinhoud | 75 liter |
| Model van | 2018-06-00 |
| Model tot | 2024-02-00 |
250 CDI Lang DC Avantgarde
250D AVANTGARDE DUBBEL CABINE *MARGE*
250d Lang DC Avantgarde Aut-
250 CDI
250d Lang Dubbel Cabine Led/Leer/Trekhaak/PDC
200d Lang Avantgarde Aut-
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!