-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- V-Klasse
- Mercedes-Benz V-Klasse
| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Tellerstand | 142.217 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Wegenbelasting | € 77 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 2 |
| Kenteken | KL-EYN-1 |
| Datum eerste toelating | 2018-06-01 |
| Kleur | Zilver |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 140 kW / 190 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 642 kg |
| Gewicht | 2.458 kg |
| Wielbasis | 343 cm |
| Lengte | 537 cm |
| Breedte | 193 cm |
| Hoogte | 188 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.100 kg |
| Emissieklasse | Euro 6 |
250 CDI Lang DC Avantgarde
250D AVANTGARDE DUBBEL CABINE *MARGE*
250d Lang DC Avantgarde Aut-
250d Lang Dubbel Cabine Led/Leer/Trekhaak/PDC
300d XL DC | AMG | LUCHTVERING | BURMESTER | DISTRONIC
250D AUTMAAT LANG LUXE DUBBELE CABINE
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!