-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Sprinter
- Mercedes-Benz Sprinter
| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 61 |
| Carrosserie | Chassis cabine |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Kenteken | V-911-BT |
| Datum eerste toelating | 2016-12-07 |
| Datum deel 1a | 2016-12-07 |
| Laksoort | Metallic |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 120 kW / 163 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.143 cc |
| Laadvermogen | 1.460 kg |
| Gewicht | 2.040 kg |
| Wielbasis | 433 cm |
| Breedte | 208 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 187 gram per kilometer |
213 2.2 CDI*AUTOM.*A/C*NAVI*HAAK*CAM*GLASIMPERIAAL
310 2.2 CDI 432
319
514 2.2 CDI BAKWAGEN MET LAADKLEP ZIJDEUR
317CDI 170PK / 9G-Tronic / M-Bux / / Luchtvering / Cruisecontrol / Euro6
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!