-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Sprinter
- Mercedes-Benz Sprinter
| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Tellerstand |
155.939
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 25 % |
| Wegenbelasting | € 64 |
| Carrosserie | Chassis cabine |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Kenteken | VT-653-H |
| Lengte/Hoogte | L1 H1 |
| Datum eerste toelating | 2016-02-04 |
| Datum deel 1a | 2016-02-04 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Verbruik gemiddeld | 7.4 |
| Verbruik stad | 7.7 |
| Verbruik snelweg | 7.2 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 95 kW / 129 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.143 cc |
| Laadvermogen | 1.075 kg |
| Gewicht | 2.125 kg |
| Wielbasis | 325 cm |
| Lengte | 526 cm |
| Breedte | 199 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.200 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 305 Nm |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| CO2-uitstoot | 195 gram per kilometer |
| Tankinhoud | 75 liter |
| Model van | 2013-00-00 |
| Model tot | 2018-00-00 |
313 2.2 CDI 432
bestel 316 2.2 CDI 432
311 1.9 CDI L2 DC
514 2.2 CDI BAKWAGEN MET LAADKLEP ZIJDEUR
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!