-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Sprinter
- Mercedes-Benz Sprinter
| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand | 96.637 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| APK geldig tot | 20-03-2024 |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 61 |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VTS-33-Z |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H2 |
| Datum eerste toelating | 2019-09-11 |
| Datum deel 1a | 2019-09-11 |
| Kleur | Zilver |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Antraciet |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 9.5 |
| Verbruik stad | 10.5 |
| Verbruik snelweg | 8.9 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 140 kW / 190 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.987 cc |
| Laadvermogen | 1.243 kg |
| Aantal versnellingen | 7 |
| Gewicht | 2.257 kg |
| Wielbasis | 366 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Aantal cilinders | 6 |
| Koppel | 440 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 233 gram per kilometer |
| Tankinhoud | 71 liter |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Model van | 2018-06 |
| Model tot | 2021-12 |
316 1.8 NGT 366
314CDI 143PK 9G-Tronic / Carplay / Cruisecontrol / Euro6
316CDI L2H2 Automaat Airco Camera
516CDI Bakwagen Laadklep Automaat Airco Cruisecontrol
315 1.9 CDI L3 H2 RWD
317CDi Automaat L2H2 | Nieuwstaat !
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!