-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Sprinter
- Mercedes-Benz Sprinter
| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 19 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 68 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-01-DSK |
| Datum eerste toelating | 2024-02-22 |
| Datum deel 1a | 2024-02-22 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Nieuw |
| Vermogen | 125 kW / 170 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.950 cc |
| Laadvermogen | 1.260 kg |
| Gewicht | 2.272 kg |
| Wielbasis | 366 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.532 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
316 2.2 CDI 366 EHD
516/completen/werkplaats/pto/omvormer/220/v
314 2.2 CDI 366 DC
315 1.9 CDI L3 H2 RWD
317 1.9 CDI L2H2 RWD
315
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!