-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Sprinter
- Mercedes-Benz Sprinter
| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Tellerstand | 170.386 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Wegenbelasting | € 73 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 1 |
| Kenteken | V-933-FK |
| Datum eerste toelating | 2016-06-01 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Basis |
| Aantal sleutels | 1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 105 kW / 143 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 1.096 kg |
| Gewicht | 2.404 kg |
| Wielbasis | 432 cm |
| Lengte | 712 cm |
| Breedte | 202 cm |
| Hoogte | 264 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Emissieklasse | Euro 6 |
516 2.2 BlueTEC 366
316 2.2 CDI 366 EHD
311 CDI Automaat /Dubbele Cabine /5-Persoons
316 AUTOMAAT L2H2 LAADKLEP
314
516/completen/werkplaats/pto/omvormer/220/v
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!