-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Sprinter
- Mercedes-Benz Sprinter
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 146.319 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | 42-4664 |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2021-12-15 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 125 kW / 170 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.950 cc |
| Wielbasis | 366 cm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 400 Nm |
| Tankinhoud | 71 liter |
| Model van | 2020-06-00 |
| Model tot | 2021-12-00 |
210cdi l2h2 139000km
314CDI 143PK 9G-Tronic / Carplay / Cruisecontrol / Euro6
316CDI L2H2 Automaat Airco Camera
316CDI L3H2 Maxi | 3500Kg Trekhaak
315CDI Automaat L2H1 | Imperiaal | Trekhaak
314 CDI 143pk E6 9G Automaat L1H1 LED/ACC/Camera/Inrichting 12-2020
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!