-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Sprinter
- Mercedes-Benz Sprinter
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 141.551 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Carrosserie | Koel-vriestransport |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-93-DBN |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L1 H1 |
| Datum eerste toelating | 2021-07-29 |
| Kleur | Selenietgrijs metallic MB7992 |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Donker grijs |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 125 kW / 170 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.950 cc |
| Laadvermogen | 1.126 kg |
| Aantal versnellingen | 9 |
| Gewicht | 2.074 kg |
| Wielbasis | 326 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.200 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 400 Nm |
| Tankinhoud | 71 liter |
| Model van | 2020-06-00 |
| Model tot | 2021-12-00 |
314 CDI Automaat Kerstner L2H2 Airco Camera MBUX CarPlay Euro6 Koel Koeler Kühl Kühlwagen Kühlkasten L2 Airco
316 CDI 163pk RWD L2H2 Kerstner Koelwagen Navi/Camera 11-2019
314 CDI AUTM. EURO 6 KOELWAGEN / VRIESWAGEN THERMO KING
316 CDI 163pk RWD L1H1 7G Automaat Koelwagen Trekhaak/LED/Camera 04-2021
317 1.9 CDI L2H2 Koelwagen Thermo King Camera Carplay Euro 6
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!