-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Sprinter
- Mercedes-Benz Sprinter
| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand | 180.435 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 77 |
| Carrosserie | Koel-vriestransport |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-87-PGX |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H2 |
| Datum eerste toelating | 2019-11-26 |
| Datum deel 1a | 2026-03-31 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Zilver |
| Laksoort | Metallic |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 7.8 |
| Verbruik stad | 8 |
| Verbruik snelweg | 7.5 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 121 kW / 165 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.143 cc |
| Laadvermogen | 955 kg |
| Gewicht | 2.545 kg |
| Wielbasis | 366 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 380 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 206 gram per kilometer |
| Tankinhoud | 71 liter |
| Model van | 2018-06-00 |
| Model tot | 2021-12-00 |
314 CDI AUTM. EURO 6 KOELWAGEN / VRIESWAGEN THERMO KING
317 1.9 CDI L2H2 Koelwagen Thermo King Camera Carplay Euro 6
316 CDI 163pk RWD L1H1 7G Automaat Koelwagen Trekhaak/LED/Camera 04-2021
515 CDI 150pk RWD L2 Koelwagen 12V+230V Xarios 5 01-2023
316 2.2 CDI L2H1 AUT. KOELWAGEN DAG/NACHT, TREKHAAK, STOELVERWARMING, CAMERA, CRUISE, CLIMA, KOELING, KOELAUTO
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!