-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Sprinter
- Mercedes-Benz Sprinter
| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand | 238.444 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 77 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Datum eerste toelating | 2019-01-10 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 120 kW / 163 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.143 cc |
| Laadvermogen | 1.365 kg |
| Gewicht | 2.525 kg |
| Wielbasis | 432 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.890 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
310CDI 2X SCHUIFDEUR AUTOMAAT AIRCO PDC L2H2
516 2.2 BlueTEC 366
314
316 AUTOMAAT L2H2 LAADKLEP
314 2.2 CDI L2H2 EURO6 | Trekhaak | Imperiaal | Camera | CarPlay
313 2.2 CDI L2H2 AUT | XENON | IMPERIAAL | SORTIMO INRICHTING
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!