-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Sprinter
- Mercedes-Benz Sprinter
| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand | 233.172 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 83 |
| Carrosserie | Koel-vriestransport |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Kenteken | VGB-93-Z |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L3 H2 |
| Datum eerste toelating | 2017-10-25 |
| Datum deel 1a | 2020-06-05 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 121 kW / 165 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.143 cc |
| Laadvermogen | 760 kg |
| Gewicht | 2.740 kg |
| Wielbasis | 432 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 360 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Tankinhoud | 75 liter |
| Model van | 2016-06-00 |
| Model tot | 2018-07-00 |
316 CDI 163pk RWD L2H2 Kerstner Koelwagen Navi/Camera 11-2019
314 CDI AUTM. EURO 6 KOELWAGEN / VRIESWAGEN THERMO KING
317 1.9 CDI L2H2 Koelwagen Thermo King Camera Carplay Euro 6
316 CDI 163pk RWD L1H1 7G Automaat Koelwagen Trekhaak/LED/Camera 04-2021
515 CDI 150pk RWD L2 Koelwagen 12V+230V Xarios 5 01-2023
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!