-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Sprinter
- Mercedes-Benz Sprinter
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand | 63.777 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H2 |
| Datum eerste toelating | 2020-10-21 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 8.1 |
| Verbruik stad | 8.6 |
| Verbruik snelweg | 7.9 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 103 kW / 140 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.143 cc |
| Laadvermogen | 1.259 kg |
| Aantal versnellingen | 9 |
| Gewicht | 2.241 kg |
| Wielbasis | 393 cm |
| Lengte | 593 cm |
| Breedte | 202 cm |
| Hoogte | 264 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 330 Nm |
| Tankinhoud | 65 liter |
210cdi l2h2 139000km
314CDI 143PK 9G-Tronic / Carplay / Cruisecontrol / Euro6
316CDI L3H2 Maxi | 3500Kg Trekhaak
295100
315CDI Automaat L2H1 | Imperiaal | Trekhaak
314 CDI 143pk E6 9G Automaat L1H1 LED/ACC/Camera/Inrichting 12-2020
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!